2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat 09 mai 2024

Consilier Amanet / Amanetar

Salariu

3 700 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5Recrutare la distantaCUI / CIF: 26851299

Descriere

Candidatul ideal:

  • Studii medii: obligatoriu deținerea diplomei de Bacalaureat;

  • Cunoştinţe dе operare PC;

  • Abilități bune de lucru cu cifrele, abilități de calcul;

  • Să fie sociabil și să-i placă lucru cu oamenii;

  • Abilităţi foarte bune dе comunicare și negociere;

  • Sa fie organizat, punctual și să dețină o atenție sporită la detalii;

  • Perseverență și dorință dе colaborare pe termen îndelungat;

  • Sa fie empatic, cu atitudine pozitivă și cu prezență plăcută;

  • Dornic de a lucra într-o echipă, dar totodată concentrat pe realizarea obiectivelor individuale;

  • Experiența nu este necesară, însă dacă ai mai lucrat cu numerar, poate reprezenta un avantaj.

Responsabilități:

  • Verificarea și evaluarea garanțiilor primite (obiecte din aur, argint, electronice);

  • Consilierea clienților în vederea vânzarii bijuteriilor din aur prin recomandări individualizate;

  • Întocmirea documentelor pentru acordarea împumuturilor;

  • Consilierea clienților în funcție de nevoile acestora și prezentarea serviciilor oferite de către societatea noastră;

  • Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă;

  • Efectuarea plăților și a încasărilor;

  • Arhivarea corespunzătoare a documentelor generate în urma operațiunilor;

Beneficii:

  • Salariu NET începand cu 3.700 RON;

  • Comisioane fara TARGET și bonusuri de perfomanță, care pot majora substanțial partea salarială;

  • Salariul și bonusurile sunt plătite integral în contul tău prin virament bancar;

  • Tichete de masă si tichete cadou cu ocazia diverselor sărbători;

  • Dacă dorești să faci ture suplimentare, acestea sunt compensate în bani, astfel majorând considerabil salariul net;

  • Decontarea transportului la și de la locul de muncă;

  • Grilă de majorări periodice garantate;

  • Perioadă de training asigurată și plătită de către societate, astfel lipsa experienței nu reprezintă un dezavantaj;

  • Discount de angajat la achiziția de produse din magazinele companiei noastre;

  • Concediu de odihna legal - 21 de zile lucrătoare și zile de concediu de odihnă suplimentare în funcție de vechimea acumulată în societatea noastră;

  • Program de lucru flexibil (două zile lucrate cu doua zile libere, de luni până sâmbătă, duminica fiind ÎNCHIS);

  • Oportunități reale de promovare;

  • Echipă tânără, dinamică și calificată, pe care te poți baza, și care iți va răspunde rapid și cu profesionalism la orice solicitare;

  • Abonament medical la clinica privată Medlife cu multiple beneficii (consultații și analize gratuite, ecografii/radiografii, reduceri și oferte pentru diverse proceduri medicale, internări, medicamente, analize) acordat gratiut de către societate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 262340887