2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Mures
  5. Confectii - Croitori - Sancraiu de Mures
Postat 08 mai 2024

Confectioner asamblor produse textile

Localizare

Sancraiu de Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea postului:

Se caută un Confectioner asamblor produse textile pentru procesul de producție din fabrica noastră. Candidatul ideal va fi un profesionist cu experiență în domeniul croitoriei.

Responsabilități:

Asamblarea pieselor semifabricate urmarind procesul tehnologic pana la executarea produsului finit

Efectuarea operatiunilor de croire si confectionare

Realizarea controlului calitativ

Pregatirea si finisarea produselor

Cerințe:

Experiență în Croitorie: Cel puțin 1-2 ani de experiență practică în domeniul croitoriei.

Abilități de Comunicare: Capacitatea de a comunica eficient și de a lucra în echipă.

Cunoștințe Tehnice: Competențe solide în citirea și interpretarea planurilor de croitorie și a procedurilor de producție.

Atitudine Proactivă: Orientat către rezultate, cu o abordare proactivă și inovatoare față de îmbunătățirea proceselor.

Oferta noastră:

Oportunitatea de a juca un rol cheie în cadrul unui brand de modă de prestigiu.

Mediu de lucru stimulant și provocări constante.

Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență.

Cum se aplică:

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul pe mail

Observație: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Sancraiu de Mures,

Mures

Mures, Sancraiu de Mures
ID: 269886468