2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Timis
  6. Reprezentanti vanzari - Ghiroda
Postat Azi la 08:52

Cautam colega Consultant vanzari showroom mobilier

Salariu

3 400 - 5 500 lei

Localizare

Ghiroda

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 16399073

Descriere

Salarizare NET + bonuri de masa INCEPAND de la 4000 lei NET

IMPORTANT: Doar persoana cu experienta relevanta in vanzari!

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al societatii din Calea Lugojului nr 2.

Cautam persoana activa, organizata, ambitioasa care isi doreste sa fie inconjurata de zambete si voie buna!

Responsabilitati:

  • abordarea clientilor intr-un mod cat mai profesionist si consilierea acestora cu privire la cele mai bune soluții pentru nevoile lor, precum si oferirea unei experiente cat mai placute la cumparaturi

  • cunoasterea foarte buna a produselor din portofoliul firmei

  • preluarea comenzilor de la clienti online si offline

  • operatiuni de introducere date calculator, utilizare programe specifice activitatii

  • mentinerea unui loc de munca placut si curat

Cerinte:

- cunostinte operare PC

- studii minim liceale absolvite

- experienta in domeniul vanzarilor

- foarte bune abilitati de ascultare si comunicare;

Beneficii:

- salariu atractiv

- bonuri de masa 40 lei/zi

- bonusuri de performanta

- prima de sarbatori

- conditii de munca intr-un mediu placut

- formare profesională continuă la locul de muncă

- mediu de lucru modern

Daca ti-am starnit curiozitatea, aplica aici la linkul din anunt.

ATENTIE! Doar CV-urile cu poza vor fi luate in considerare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Ghiroda,

Timis

Timis, Ghiroda
ID: 231594393