2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Bucuresti
  7. Contabilitate - Sectorul 5
Postat 10 mai 2024

Cautam angajat pentru Contabilitate Si Resurse Umane

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Descriere

Descrierea jobului:

  • Inregistrаreа în contabilitate a documentelor (fаcturi de аchiziții, facturi de vânzari, registrul de casă, extras de banca, deconturi);

  • Operarea angajarilor, modificarilor, suspendari si incetari ale contractelor individuale de munca in programul SAGA;

  • Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc);

  • Intocmire stat de plata;

  • Mentinerea relatiei cu ITM, AJOFM, ANAF, etc;

Cerinte:

  • Varsta maxima de 30 ani.

  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa

  • Atitudine proactiva in rezolvarea problemelor si implicare in identificarea oportunitatilor de optimizare a proceselor.

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Prime de Sarbatori Legale.

Se pot trimite CV uri la adresa noastra de mail sau prin telefon.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 270019070