2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Cluj
  6. Asistent manager si secretariat - Cluj-Napoca
Postat 14 mai 2024

Caut Asistent Manager

Salariu

600 - 1 000 €

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO46834071

O oportunitate fabuloasă pentru un asistent personal cu experiență.

Îl vei sprijini pe CEO-ul și fondatorul Raw Bella Aveda London și Cocoon-inn Cluj. Acest rol necesită abilități excelente organizatorice și administrative și abilitatea de a vă prioritiza volumul de muncă cu o mare atenție la detalii. Candidatul de succes va fi un constructor natural de relații cu abilități excepționale de comunicare. Va trebui să fiți flexibil și capabil să faceți față ambiguității, precum și să aveți capacitatea de a lua inițiativă și de a demonstra o bună judecată.

Responsabilitățile cheie vor include (dar nu se limitează la):

• Managementul timpului

• Coordonarea întâlnirilor atât interne cât și externe pentru CEO.

• Organizarea evenimentelor

• Aranjamentele de călătorie, cumpărăturile, rezolvarea oricăror sarcini care au loc zilnic.

• Pregătirea documentelor de înaltă calitate, inclusiv rapoarte, prezentări etc

• Oferirea de sprijin în activitățile zilnice

• Abilități bune de comunicare și prezentare.

• Ești o persoană disciplinată, organizată, cu atenție la detalii.

• Ai cel puțin 6 luni de experiență în domenii asemanatoare

• Cunoști limba engleză la un nivel avansat.

• Întocmirea bugetelor.

• Ești bun cu numerele și știi să faci mai multe sarcini.

• Vrei să te dezvolți într-un mediu în creștere.

Competente esentiale:

• Confortabil cu aplicațiile Microsoft Office și încrezător să învețe alt software după cum este necesar.

• Abilități de social media

Căutăm cu adevărat pe cineva care dorește ca munca sa să contribuie la binele unei comunitati, găsind în același timp satisfacție într-un rol rapid și solicitant.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269691678