2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Mangalia
Postat 18 aprilie 2024

Supraveghetor jocuri Mangalia

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Mangalia

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cautam colegi pentru Sala de jocuri din Mangalia!

Responsabilitati:

  • supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc;

  • ofera clientilor informatii despre modul de functionare al aparatelor si regulile de joc;

  • realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti si incaseaza contravaloarea serviciilor.

Cerinte:

  • aspect placut si ingrijit;

  • bune abilitati de comunicare si relationare;

  • disponibilitate pentru lucru in echipa, dar si individual;

  • persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva;

  • responsabilitate, planificare si organizare;

  • disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

Beneficii:

  • program de lucru flexibil

  • training de specialitate

  • salariu fix

  • bonuri de masa

  • asigurare privata de sanatate

  • bonusuri trimestriale

  • echipa tanara si dinamica.

Localitate

Mangalia,

Constanta

Constanta, Mangalia
ID: 269212317