2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone
  5. Bone - Bucuresti - Ilfov
  6. Bone - Voluntari
Postat 16 mai 2024

Bona/Menajera Voluntari - salariu motivant si contract de munca

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Pentru o familie cu 3 copii (varste 11, 7 si 5 ani) recrutam Guvernanta/Asistent familie si casa. Persoana angajata va primi contract de munca si salariu motivant.

Ce cautam? Experienta in munca cu copii si familii; Persoana pasionata de munca cu copii; Experienta in asistenta familii, inclusiv menaj si gatit (va gati doar cina); Persoana etica, corecta; Nivel bun de comunicare; Atitudine pozitiva, optimista; Nivel energie ridicat; Ideal si Permis de conducere; Ideal sa locuiasca in Voluntari - casa este la iesirea din Voluntari catre Tunari.

Descrierea jobului

Pregatirea cinei - se va gati cina zilnic, proaspat, conform unui retetar;

Menaj zilnic - casa este aflata la iesirea din Voluntari;

Ocazional preluarea copiilor mici de la scoala - scoala este langa casa.

Ocazional baby-sitting seara - atunci cand parintii au cina/evenimente - se va plati suplimentar;

Alte sarcini agreate cu familia.

Se ofera salariu motivant, cu contract de munca, program L-V - 10/11-18/19.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 270355859