2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Vrancea
  6. Reprezentanti vanzari - Focsani
Postat 21 mai 2024

BIA COMPANY angajeaza personal pentru statie de distributie carburanti

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 18229393

BIA COMPANY angajeaza bucatar, consultanti vanzari shop, gastro si platforma.

Beneficii:

Salariul brut de incadrare este de 4000 lei, venit brut lunar minim 7000 RON(include salariu brut, sporuri, tichete de masă, prime, bonusuri)

Program flexibil: ture 12/24 - 12/48, aproximativ 15 zile/luna = predictibilitate timp liber Concediului de odihna de 21 zile/an

Acordarea uniformei de lucru

Programe de pregatire profesionala

Respect, sinceritate si nediscriminare

Responsabilitati:

Asigura prezentarea produselor

Serveste clientii

Incaseaza contravaloarea marfurilor

Respecta standardele de igiena si curatenie

Cerinte:

Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare

Abilitati de a manipula banii si a da restul corect

Disponibilitate pentru lucru in ture alternative zi/noapte

Domiciliul stabil in Focsani sau in localitatile din imediata apropiere

Cei interesati pot sa depuna CV la statia de carburanți BIA amplasata pe str. Calea Munteniei, nr. 59, Focsani

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 270075466