2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 30 mai 2024

Barman/Ospatar (bar)

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor barmani/ospătari pasionati și talentati pentru a se alătura echipei noastre dinamice pentru un bar cu specific sportiv. Dacă aveți experiență în industria ospitalității și sunteți dornici să vă aduceți contribuția la o experiență memorabilă pentru clienții noștri, atunci sunteți persoanele potrivite pentru noi!

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu promptitudine și profesionalism;

  • Pregătirea și servirea băuturilor în conformitate cu standardele noastre;

  • Asigurarea că toate comenzile sunt preluate și livrate corect;

  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru;

  • Oferirea de recomandări clienților în ceea ce privește meniul;

  • Crearea și menținerea unei atmosfere plăcute pentru clienți

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității (bar/restaurant)- reprezinta un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;

  • Atitudine pozitivă și orientată spre servicii

  • Cunoștințe de bază în pregătirea băuturilor este un avantaj

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră entuziastă, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Descrierea companiei

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă. Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270352909