2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Drumul Carului
Postat 15 mai 2024

Barman cu sau fara experienta

Salariu

2 080 - 3 500 lei

Localizare

Drumul Carului

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 43595387

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de arta mixologiei și a ospitalității pentru a se alătura echipei noastre din cadrul Barului Barinni, situat în frumoasa zonă rezidențială Racădău. Indiferent dacă ești un expert în domeniu sau un debutant entuziast, te invităm să aplici pentru această oportunitate unică de a te dezvolta într-un mediu dinamic și prietenos.

Responsabilități:

  • Pregătirea și servirea băuturilor conform standardelor noastre de calitate

  • Crearea și prezentarea unor cocktailuri inovative și delicioase

  • Asigurarea unui serviciu prompt și plin de atenție pentru clienți

  • Menținerea ordinii și curățeniei în zona de lucru

  • Interacțiunea plăcută și profesionistă cu clienții pentru a asigura o experiență memorabilă

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interumană

  • Atitudine pozitivă și orientată către client

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu agitat și dinamic

  • Pasiune pentru domeniul ospitalității și dorința de a învăța și de a se dezvolta

  • Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în serile și weekend-urile aglomerate

Dacă ești entuziast să îți începi cariera sau să îți continui călătoria în lumea ospitalității la Barinni, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm despre cum ai putea contribui la succesul nostru comun în această poziție de barman.

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati.

Localitate

Drumul Carului,

Brasov

Brasov, Drumul Carului
ID: 268479040