2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Suceava
  6. Operatori productie, confectioneri - Scheia
Postat 21 mai 2024

Automotive Albaca Angajeaza : Tapiter Auto , Confectioner

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Scheia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO19130818

SC AUTOMOTIVE ALBACA SRL Angajează - Tapițer auto design interior microbuz/autoturism.

Candidatul Ideal

Pentru noi candidatul ideal inseamna dedicare si dezvoltarea unei pasiuni in campul muncii.

- dispus sa invete lucruri noi , pe care mai apoi sa le aplice

- comunicativ

- pasionat si dedicat

Descrierea jobului

Tapiter / Design interior microbuz/autoturism

Responsabilitatile celor care se vor ocupa de acest segment sunt : creearea unui design, confectionarea acestuia.

Noi va invatam toate aceste procese!

Va multumim!

Cu stima, echipa Automotive Albaca Suceava!

Pentru mai multe detalii va aștept in privat sau la tel.:

+40************05 - Bogdan Ianus

+40************05 - Madalina Tabac

Localitate

Scheia,

Suceava

Locație exactă
Suceava, Scheia
ID: 233232089