2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 2
Postat 21 mai 2024

Assistant Manager | Salariu Atractiv + Bonusuri

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cautam Assistant Manager

Kapital Credit - Amanet Auto

Cerinte:

  • cautam o persoana care este foarte responsabila

  • permis categoria B, reprezinta un plus

  • minim 7-10 ani de experienta in campul muncii

  • cazier judiciar curat

Responsabilitati:

  • sa administreze portofoliu de clienti existenti

  • cunostite foarte bune PC (word, xcel, email)

  • sa verifice situatia contractelor in derulare, sa factureze si sa urmareasca incasarile

  • sa raporteze activitatea zilnica catre administratorul societatii (raportul din casa a banilor, incasari, activitate colegi)

  • sa pastreze o relatie buna de comunicare si raportare cu departamentul contabil

  • sa completeze diverse formulare ce tin de activitate firmei

  • sa redacteze contractele si notificarile care clientii societatii

  • sa respecte procedurile impuse de catre societate

  • posibil sa trebuiasca sa faca deplasari in afara orasului.

Salariu:

  • 4000-6000 lei + bonusuri

  • se ofera contract de munca

  • Program de lucru: - luni vineri de la 10 la 18. - parcul auto este vis a vis de piata Obor

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269982533