2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Ploiesti
Postat 22 mai 2024

Asistent Vanzari / Consilier vanzari

Salariu

2 500 - 5 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: StudentComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 14157715

Descriere

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii (bac) sau superioare;

- Cunostinte de operare calculator

- Abilitati de comunicare, organizare, sistematizare si prioritizare;

- Capacitate de asimilare si procesare a informatiilor;

- Orientare spre obtinerea de rezultate de calitate si la timp;

- Rapiditate in analizarea si operarea documentelor;

- Capabil sa lucreze individual dar si in echipa;

- Disponibilitate imediata de angajare.

- Salariul fix plus comision

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Asistent Vanzari / Consilier vanzari pasionat de domeniul vânzărilor și dornic să se alăture echipei noastre dinamică.

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și dornică să își dezvolte abilitățile în vânzări, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilitățile principale ale acestui rol includ asistarea clienților în identificarea nevoilor acestora, oferirea de consultanță specializată privind produsele sau serviciile noastre, precum și realizarea de vânzări eficiente.

De asemenea, vei fi implicat în menținerea relațiilor cu clienții existenți și în identificarea potențialilor clienți noi.

Candidatul ideal va fi o persoană proactivă, organizată și cu abilități excelente de comunicare. Experiența anterioară în vânzări sau într-un rol similar reprezintă un avantaj, însă oferim training și suport pentru a te ajuta să te dezvolți în această poziție.

Beneficiile acestei poziții includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de creștere profesională, un pachet salarial motivant și posibilitatea de a lucra alături de o echipă dedicată și prietenoasă. Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să învețe și să se dezvolte în domeniul vânzărilor, te încurajăm să aplici pentru poziția de Asistent Vanzari / Consilier vanzari și să faci parte din echipa noastră de succes.

Alătură-te echipei noastre și explorează oportunitățile pe care le oferim pentru a-ți construi o carieră solidă în domeniul vânzărilor!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269934992