2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Arges
  6. Asistent manager si secretariat - Pitesti
Postat 17 mai 2024

Asistent Manager Sala de Jocuri Elite Slots Pitesti

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 24640856

Descriere

Alătură-te echipei noastre!

Elite Slots angajează Asistent Manager pentru locațiile din judetul Arges.

- Absolvent de studii superioare;

- Experienta in managementul punctelor de lucru cu mai multi clienti;

- Permis categoria B;

- Persoane cu simt de raspundere, dinamice, abilitati de comunicare si buna organizare;

- Experienta in formarea si coordonarea echipelor formate; mentinerea echipei la standarde ridicate;

- Experienta in implementarea procedurilor specifice organizatiei.

Descrierea jobului - Administrarea salilor de jocuri

- Supervizarea si asigurarea functionarii permanente a activitatii in salile de jocuri conform legislatiei in vigoare, regulilor, procedurilor si standardelor interne ale companiei;

- Administrarea salilor de jocuri din punct de vedere al personalului, echipamentelor de lucru, clientilor etc.

- Gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii: telefonie, internet, salubrizare, deratizare, intretinere, contractul cu proprietarii;

- Realizarea planului de paza pentru securitatea punctelor de lucru;

- Supravegherea activitatii angajatilor din subordine: intocmirea pontajelor, asigurarea activitatii permanente, motivarea acestora pentru indeplinirea target-urilor stabilite;

- Intocmirea corecta si in termen a tuturor documentelor aferente;

- Raportarea catre conducerea societatii a situatiilor zilnice si a oricarei nereguli care ar aduce prejudicii societatii;

- Reprezinta societatea in relatia cu tertii;

- Asigurare disciplinei muncii in sala de jocuri;

- Intretinerea relatiilor cu clientii.

Beneficii:

Salariu extrem de atractiv

Bonusare in functie de performanta

Training de specialitate

Descrierea companiei

Elite Slots este compania cu cea mai dinamica dezvoltare in domeniul jocurilor de noroc din judetele Arges si Buzau.

Te aşteptăm sa faci parte din echipa noastra!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 232894352