2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Bucuresti - Ilfov
  5. Educatie - Training - Bucuresti
  6. Educatie - Training - Sectorul 4
Postat 18 mai 2024

Anunt angajare-educatoare la gradinita privata

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 37044456

Căutăm o persoană dedicată și pasionată pentru a se alătura echipei noastre din gradinita, situată în zona metrou Dimitrie Leonida. Candidatul ideal trebuie să fie cald, empatic și să îi placă să lucreze cu copiii.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul educației sau în lucrul cu copiii reprezintă un avantaj.

-Absolvirea Facultatii de Pedagogie, a liceului pedagogic ori a cursului de educator specializat reprezinta un avantaj.

- Abilități de comunicare excelente și capacitatea de a crea un mediu sigur și încurajator pentru dezvoltarea copiilor.

- Dorința de a contribui activ la planificarea și implementarea activităților educaționale și recreative.

Responsabilități:

- Gestionarea și îngrijirea copiilor în cadrul grupei alocate.

- Dezvoltarea și punerea în aplicare a programului educațional conform cerințelor și valorilor grădiniței.

- Lucrul în echipă cu colegii pentru a asigura dezvoltarea holistică a copiilor.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, cu o abordare caldă față de copii și dornică să contribuie la formarea lor timpurie, vă invităm să aplicati.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem mai bine!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270064696