2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Cluj
  5. Evenimente si divertisment - Cluj-Napoca
Postat 23 mai 2024

Animator/Operator de activități recreative la Vivo! și Cluj Arena

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Program de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 34131256

Flore Fun, o companie de divertisment din Cluj-Napoca cu experiență de peste 9 ani în furnizarea de activități recreative și distractive pentru copii și adulți, caută un Animator/Operator de activități recreative pentru a se alătura echipei noastre în acest început de an 2024.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu adulții și copiii.

  • Vesel, comunicativ, integru și punctual.

  • Prezență de spirit și simțul umorului în relaționarea cu clienții.

  • Experiență anterioară în domeniul divertismentului sau al serviciilor pentru copii constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Conducerea trenulețului și închirierea jucăriilor pentru copii.

  • Verificarea și mentenanța echipamentelor și jucăriilor noastre. (nu necesita cunostinte thenice )

  • Curățarea și menținerea spațiilor de lucru într-o stare impecabilă.

  • Întâmpinarea cordială a clienților, creând o atmosferă prietenoasă și veselă.

  • Interacțiunea activă și plină de entuziasm cu clienții pentru a oferi o experiență de neuitat.

Ce oferim:

  • Contract de munca cu norma întreaga - 40h/săptămâna

  • Salariu atractiv, începând de la 26 lei pe oră, cu posibilitatea de a crește în funcție de experiență, abilitați și performanță.

  • Plată dublă pentru zilele libere legale lucrate.

  • Mediu de lucru dinamic, plin de energie, relaxant si distractiv

  • Șansa de a face parte dintr-o echipă prietenoasă și dedicată.

Beneficii suplimentare:

  • Prime de sărbători Paște, Crăciun.

  • Posibilitatea unor bonusuri din încasări, în funcție de performanța echipei.

Suntem conștienți că un angajat fericit și motivat este cheia succesului nostru comun. De aceea, oferim nu doar un loc de muncă, ci și oportunitatea de a face parte dintr-o comunitate care valorizează implicarea, profesionalismul și entuziasmul.

Cum să aplici

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți un CV actualizat și un link către pagina dvs. de social media (Instagram Facebook…) in sectiunea de mesaje. Pentru detalii suplimentare puteți cauta pe Facebook Flore Fun

Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264378372