2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Arges
  6. Transport marfa - intern - Campulung
Postat 17 mai 2024

Angajez Sofer Profesionist Comunitate + UK

Salariu

2 800 - 3 200 €

Localizare

Campulung

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea postului:

Se angajeaza , angajează sofer profesionist , categoria C+E,. Camion Prelata

Ruta- ANGLIA -SPANIA

CERINȚE:

• Permis de conducere cat. C+E;

• Atestat profesional pentru transport marfă;

• Card digital pentru tahograf;

• Pașaport;

• Cazier judiciar.

  • Soferii detin Atestat Adr , constituie un avantaj si sunt platiti extra pentru cursele care transporta ADR !

OFERIM:

Camion DAF XF 480 Cabina mare 2020 + remorca Noua 2022 + Clima stationare

- Dispecerat roman, format dintr-o echipa tânără, dinamică și profesionistă

- Salariu Atractiv +Bonusuri de km + performanta + perioada lucru (condus preventiv ,consum)

-Se poate ajunge 3200 3500 euro Lunar (in functie de calitatea soferului ) Adr constituie un avantaj

Pentru informații suplimentare puteți suna de luni până vineri între orele 09:00 – 19:00

Localitate

Campulung,

Arges

Arges, Campulung
ID: 255180076