2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Baicoi
Postat 16 mai 2024

Angajez sofer distributie, categoria B, 3.500-4.000 RON

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Baicoi

Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B

Descriere

Descrierea postului

  • manipularea si stocarea marfii in depozit;

  • mentinerea ordinii in depozit;

  • pregatirea comenzilor pentru livrare;

  • incarcarea sau descarcarea marfurilor din autovehiculul de livrare;

  • livrarea marfurilor catre clientii din zona alocata;

  • asigurarea integritatii produselor in timpul transportului si manipularii;

  • respectarea si aplicarea normele de circulatie pe drumurile publice.

Cerinte

  • permis de conducere categoria B;

  • fara cazier juridic sau auto;

  • abilitati bune de comunicare si atentie la detalii;

  • seriozitate;

  • disponibilitate la deplasari in afara orasului si program prelungit la nevoie;

  • experienta de cel putin 1 an in conducerea de autovehicule de transport marfa (constituie un avantaj).

Beneficii

  • loc de munca stabil;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • salariu motivant;

  • prime de sarbatori;

  • telefon mobil.

Pentru mai multe detalii despre conditiile de angajare, ne poti contacta la numarul de telefon afisat. Asteptam CV-urile voastre.

Localitate

Baicoi,

Prahova

Prahova, Baicoi
ID: 265243520