2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Iasi
  6. Transport marfa - international - Iasi
Postat 06 mai 2024

Angajez sofer cat.B pe comunitate

Salariu

1 900 - 2 100 €

Localizare

Iasi

Mobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaPermis de Conducere: B

Descriere

UNIOIL SRL angajeaza soferi pe comunitate categoria B .

-Dispecerat in limba romana , disponibil 24/7 .

Cerinte:

-Minim o limba de circulatie internationala

-Varsta minima 22 ani.

-Experienta pe un post similar constituie avantaj.

-Cazier juridic si rutier original.

-Permis de conducere cat.B minim 2 ani.

-Experienta pe comunitate

-Rezistenta la efort

Responsabilitati:

-se prezinta la termenul stabilit la locul de incarcare/descarcare a marfii

-asigura integritatea autovehiculului pe care il are in primire

-asista la incarcare si ia in primire marfa

-raspunde de marfa transportata de la incarcare pana la predare

-se asigura de completarea adecvata a documentelor

-foloseste in mod adecvat aparatele gps,telefon preluare comenzi si telefon firma.

Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati la numarul de tel : 0720;545;552

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269653398