2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Ilfov
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Otopeni
Postat 15 mai 2024

Angajare Electrician Sisteme Fotovoltaice

Salariu

6 000 - 12 000 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO27897898

Descriere

Candidatul Ideal

·       Electrician autorizat ANRE;

·       Experienta minim 3 ani in instalatii de joasa tensiune;

·       Experienta in lucru la inaltime constituie avantaj;

·       Capacitatea de a lucra in echipa si de a coordona oameni;

·       Seriozitate, responsabilitate, punctualitate;

·       Experienta in fotovoltaice nu este obligatorie dar este un plus;

·       Disponibilitate pentru deplasare in cursul saptamanii;

Responsabilitati:

·       Lucrari de joasa tensiune;

·       Instalare invertor, contor electronic, sigurante si tablouri aferente, postare cabluri, punere in functiune;

·       Intalatiile se fac conform normativelor in vigoare si conform fiselor tehnice ale echipamentelor;

·       Lucru in echipa de minim 4 persoane;

·       Pregatirea necesarului de echipamente si materiale necesare lucrarii programate;

·       Intocmirea documentatiei in urma instalarii;

Beneficii:

·       Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru;

·       Salariu intre 6.000 - 8.000 Lei net, in functie de experienta.

·       Bonus in functie de volum si performata pana la salariu de 12 000lei net.

·       Masina de serviciu pentru instalatii, telefon.

·       Cursuri de pregatire si specializare

Smart Photovoltaic Solutions este o companie intrata pe piata sistemelor fotovoltaice din Romania in 2022 si isi propune optinerea unei cote de piata semnificative prin ofertele competitive atat din punct de vedere calitate cat si pret.

Pentru mai multe detalii si transmitere CV ne puteti contacta telefonic sau prin e-mail la adresa contact(a)smartphotovoltaic.ro

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 269785478