2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Neamt
  6. Contabilitate - Piatra Neamt
Postat 21 mai 2024

Angajare contabil cu experienta in SAGA.

Localizare

Somusca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRol deschis pentru persoane cu disabilitatiRecrutare la distantaCUI / CIF: 40598923

Descrierea Postului: Companie locală din Piatra Neamț / Târgu Neamț recrutează un contabil cu experiență în utilizarea programului SAGA. Cerințe: Experiență în utilizarea programului SAGA Minimum 1 an de experiență în domeniul contabilității Responsabilități: Gestionarea evidenței contabile Întocmirea și verificarea documentelor financiare Beneficii: Salariu competitiv Program de lucru flexibil Cum să aplici: Vă rugăm să ne contactați telefonic. Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Somusca,

Bacau

Bacau, Somusca
ID: 270440594