2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat 21 mai 2024

Angajam vanzator cofetarie-gelaterie zona Aviatorilor

Salariu

3 790 - 3 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Una dintre cele mai energice echipe din Bucuresti isi cauta coleg/colega la vanzarea de prajituri delicioase si inghetata fantastica Zexe Braserie! Suntem autentici, sinceri, consecventi, de nadejde si ne iubim la nebunie oaspetii. Daca vrei sa ni te alaturi, iata ce trebuie sa stii :

Care vor fi responsabilitatile tale :

• Prezinti clientilor produsele si oferi consiliere

• Vinzi si incasezi

• Iei comenzile de torturi si prajituri si le transmiti catre departamentul de productie

• Comunici si colaborezi cu toate departamentele companiei

• Alergi de colo-colo, zambesti, razi cu oaspetii, raspunzi la telefon, ambalezi produsele, completezi vitrina.

Ideal ar fi daca :

• Ai experienta in vanzari

• Ai capacitatea de a invata extrem de amanuntit toate caracteristicile produselor noastre

• Vorbesti engleza

• Esti o persoana deschisa, binevoitoare, empatica, neconflictuala, joviala, orientata spre client si spre rezolvarea situatiilor delicate.

Ce iti oferim:

• Program de lucru 5 zile cu 2 zile libre 8h/zi program flexibil

• Salariu 3800 lei

• Loc de munca in zona Aviatorilor , la un minut de metrou

Cum aplici:

Trimite-ne un CV sau suna-ne la 07********52

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270532196