2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 10 mai 2024

Angajam vanzatoare cofetarie program 1/1

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajam vanzatoare cofetarie

Descrierea jobului:

  • Întâmpina clienții și se asigura că au o experiență plăcută;

  • Servește clienții cofetăriei urmând corect procedurile interne;

  • Oferă informații suplimentare despre produse și promoții;

  • Menține stocurile și organizează eficient întreagă activitate din cofetărie;

Benefici:

  • salarizare peste media pietii;

  • prime de sarbatori;

  • bonusuri substantiale;

  • transport gratuit;

  • echipament de lucru;

  • apa,cafea;

  • program o zi cu o zi;

  • posibilitatea de avansare si participare la instruiri gratuite in Iasi,dar si in tara.

    Abia asteptam sa te cunoastem!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 250044262