2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Brasov
Joysonquin Automotive Systems Romania
Postat 01 iunie 2024

Angajam Tehnician masini injectare

Localizare

Brasov

Descriere

Cerințe:

  • Studii medii, preferabil școală tehnică de profil;

  • De preferat minimum 1 an pe o poziție similară;

  • Cunoștințe de automatizări;

  • Citire, interpretare scheme/schițe mecanice;

  • Cunoștințe de pneumatică;

  • Cunoștințe de hidraulică;

  • Cunoștințe minime de operare și programare utilaje/instalații;

  • De preferat cunoștințe operare PC;

  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.

Responsabilități

  • Executarea inspecțiilor zilnice și raportarea privind starea echipamentelor;

  • Executarea de lucrări de mentenanță preventivă, corectivă sau capitală conform graficului de mentenanță stabilit;

  • Verificarea rulmenților și a lagărelor;

  • Verificarea și curățarea/înlocuirea filtrelor de pe utilaje;

  • Întreținerea și repararea sistemelor de ventilație ale echipamentelor;

  • Participarea la punerea in funcțiune a mașinilor și utilajelor.

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • Bonus al 13- lea salariu;

  • Bonus pentru recomandare;

  • Bonus pentru vechime;

  • Acces la servicii medicale private printr-un abonament la Medlife sau Regina Maria;

  • Ore suplimentare plătite cu un spor de 100%;-Spor pentru orele de noapte;

  • Tichete de masă;

  • Tichete cadou pentru sărbătorile principale (Crăciun și Paște);

  • Transport asigurat din Brasov și majoritatea împrejurimilor.

Descrierea companiei

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane şi elemente ornamentale pentru bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale profesionalismului angajaţilor noştri.Compania are la Ghimbav 1000 de angajati şi este în continuă dezvoltare.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 261628859