2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
ARCADA COMPANY SA
Postat 31 mai 2024

Angajam Tehnician Electrician intretinere

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii, de profil electroenergetic/electrotehnic;

  • Cunoștințe de electrica, electronica, mecanica, hidraulica;

  • Cunoștințe tehnice de mentenanță generală;

  • Studii tehnice medii si experiență de minim 3 ani în domeniu;

  • Organizat, metodic, riguros;

  • Disponibilitatea de a lucra in trei schimburi.

Descrierea jobului

  • Realizeaza planul de mentenanță preventivă;

  • Analizeaza fișele de depanaj;

  • Participa la realizarea activităților de întreținere periodică, de reglare a utilajelor de producție și se asigura că liniile de producție funcționează în parametrii normali;

  • Intervine (din puncte de vedere electric, mecanic) asupra mașinilor și instalațiilor în baza cererilor de intervenție.

Se ofera:

  • Salariu motivant;

  • Spor de tura;

  • Prime de sarbatori si de vacanta;

  • Program de lucru de 8 ore pe tura.

  • Contract pe perioada nedeterminată

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 270334285