2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Bihor
  6. Sudori - Oradea
Postat 13 mai 2024

Angajam Sudor MIG-MAG , Electric

Salariu

4 000 - 4 200 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Responsabilitatile postului:

- Executa suduri pentru diferite lucrari de instalatii de gaze, apa, in conformitate cu proiectele si cu normativele in vigoare;

- Pregateste si verifica aparatele de sudura;

- Potriveste piesele in vederea taierii sau sudurii;

- Curata si controleaza partile componente de eventualele defecte, impuritati;

- Regleaza tensiunea intensitatea curentului electric;

- Consolideaza partile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje;

- Utilizeaza dispozitive de masura pentru controlul pieselor finite.

Cerinte necesare ocuparii postului:

- Studii de calificare in domeniu;

- Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar Nu este o conditie obligatorie;

- Abilitati tehnice;- Lucru in echipa;

- Seriozitate si corectitudine;

- Rezistenta la stres;

- Viteza de reactie si capacitate de a lua decizii.

Se ofera:

-Program de L-V de la 06-14:00 cu posibilitate de ore suplimentare platite aferent;

-Salariul 3600 lei NET in primele 3 luni ;

-Tichete de masa in valoare de 30 lei zi;

-Se asigura transport pe o ruta desemnata, deplasarea pana la de la aceasta, sau se deconteaza abonament transport local: 80 lei, sau daca angajatul este din alta localitate,contravaloarea abonamentului de transport pana in Oradea;

-Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Contact de Luni pana Vineri , intre orele 09:00 si 17:00.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270221723