2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Harghita
  6. Curierat - Miercurea-Ciuc
Postat 07 mai 2024

Angajăm Subcontractor Curierat PTT Express

Localizare

Miercurea-Ciuc

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

PTT Express caută  subcontractor/colaborator în Miercurea Ciuc ! Poți fi tu dacă:

-ai un SRL, PFA sau Întreprindere Individuală.

-deții minim 2 autoutilitare de 3,5 tone cu licență de transport marfă.

-ai cazier judiciar curat.

Care sunt beneficiile tale?

Ai predictibilitate în venituri. Câștigi în funcție de volumul de ridicări/livrări colete gestionate - în medie 9000 lei/lună și plată kilometri.

Îți poți dezvolta afacerea sigur și pe termen lung.

Beneficiezi de experiența, sistemele și procedurile de lucru PTT Express, pe toată durata parteneriatului.

Ai acces la reţea şi suport în dezvoltarea afacerii, în funcție de performanţele de livrare.

Ai continuitate. Ne dorim un partener serios, alături de care să construim o reţea eficientă de curierat, pe termen lung.

Responsabilități parteneriat:

- Preluarea și livrarea expedițiilor - pe zona arondată, conform procedurilor de lucru.

- Gestionarea relației cu clienții alocați

Localitate

Miercurea-Ciuc,

Harghita

Harghita, Miercurea-Ciuc
ID: 269875355