2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
InterJobs Recrutare
Postat 20 mai 2024

Angajam Stivuitorist, program in 3 schimburi - Brasov

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Angajăm Stivuitoriști talentați pentru o companie de producție din Brașov.

Daca ești pasionat de domeniul logisticii și deții abilități excelente de operare a stivuitorului, citește informațiile de mai jos și aplică dacă consideri că acest job este potrivit pentru tine.

Cerințe:

  • Studii medii absolvite;

  • Experiență anterioară de Stivuitorist;

  • Autorizație ISCIR la zi;

  • Abilități de comunicare și muncă în echipă;

  • Capacitate de organizare și planificare;

  • Persoană serioasă, atentă, care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:

  • Asigură încărcarea și descărcarea mărfurilor în bune condiții, respectând normele de siguranță și integritatea materialelor;

  • Asigură aranjarea și stivuirea corespunzătoare a mărfurilor, atât în depozit, cât și în mijlocul de transport din/ în care se încarcă;

  • Alimentarea liniilor de producție/ prese automate/ semiautomate cu  materialele necesare cerute de operatori;

  • Manevrează mărfuri precum containere, baloți, cutii, paleți etc. (cu sau fără mărfuri);

  • Verifică zilnic starea tehnică a stivuitorului.

Beneficii:

  • Tichete de masă;

  • Transport asigurat la locul de muncă din Brașov - Codlea - Zărnești - Râșnov - Cristian - Ghimbav - Vulcan sau decontare transport RATBV de pe alte rute;

  • Posibilitate decontare chirie pentru persoane care sunt la mai mult de 100 km. de Brașov;

  • Al-13-lea salariu;

  • Bonusuri de performanță;

  • Traininguri și posibilități de dezvoltare în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și îti place să lucrezi în echipă, te așteptăm să aplici pentru pozitia de stivuitorist. Fii parte dintr-o companie care apreciază și sustine performanța.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270217047