2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Mures
  6. Operatori masini - Ungheni
Postat 20 mai 2024

Angajam Stivuitorist

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Ungheni

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajăm Stivuitorist

Suntem în căutarea unui stivuitorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități excelente de operare a stivuitorului și vă bucurați de un mediu de lucru dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.

Responsabilități:

-Manipularea și transportul mărfurilor folosind stivuitorul conform standardelor de siguranță

-Încărcarea și descărcarea mărfurilor din camioane sau containere

-Verificarea stocurilor și asigurarea precisiei înregistrărilor

-Menținerea echipamentului în condiții bune de funcționare și raportarea oricăror defecțiuni

-Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient

Cerințe:

-Experiență anterioară în operarea stivuitorului

-Certificare în operarea stivuitorului

-Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii

-Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și solicitant

-Atestat ISCIR

Programul se află în 3 schimburi (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) de luni până vineri.

Beneficii:

-Salariu 3200 NET

-Tichete de masă de 40 de lei/zi

-Bonus de sezon minim 500 BRUT - maxim 2000 BRUT

-Spor de noapte (25%), de weekend (100%), de sărbători legale (200%), și ore suplimentare (100%)

-Transport decontat

-Abonament medical Regina Maria

Localitate

Ungheni,

Mures

Mures, Ungheni
ID: 270201726