2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Spalatorie auto
  5. Spalatorie auto - Constanta
  6. Spalatorie auto - Constanta
Postat 22 mai 2024

Angajam Spalator auto - Autoklass Constanta

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 15134434

Descriere

Candidatul Ideal

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai:

  • Experienta pe un post similar de cel putin 1 an;

  • Permis de conducere categoria B cu experienta in condus;

  • Cunostinte specifice de utilizare echipament de spalare ;

  • Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

  • Dorinta de perfectionare.

Descrierea jobului

Spalare autovehicule interior/exterior, cosmetizare si detailing ;

De asemenea, vei tine cont de caliatea serviciilor oferite, respectand instructiunile de lucru.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv

  • Tichete de masa

  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz

Descrierea companiei

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata. Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor. Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum. Autoklass Center, primul centru autorizat Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania cu 8 locatii nationale, apartine Romstal Group. Autoklass Center Bucuresti a fost infiintata in 2003, iar in anul 2007 devine grup ca urmare a fuziunii prin absorbtie a Autoklass SA Sibiu (2001) si Autoklass SRL Constanta (2000), compania are in prezent sucursale in Bucuresti (Mihai Bravu), Ilfov (Chitila, Pipera), Sibiu, Constanta, Ploiesti, Timisoara si Cluj.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 266183104