2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Bihor
  6. Transport persoane - Oradea
Bohr Omnibus GmbH
Postat 07 mai 2024

Angajam soferi de autobuz cu experienta Germania

Salariu

3 000 - 4 000 €

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Full time

Permis de Conducere: D

15.06.2024 – 31.01.2025 SEV (Schienenersatzverkehr- Transfer intre gari)

Bohr Omnibus in colaborare cu Deutsche Bahn angajeaza soferi de autobuz cu experienta, pentru perioada mentionata mai sus, transferul pasagerilor fiind efectuat pe ruta Darmstadt- Frankfurt.

Oferim:

  • Timp de lucru: 170 ore (lunar) x 18,20 €/ora

  • Concediu de odihna: 29 zile lucratoare pe an

  • Diurna pe zi: 28 €

  • Chirie: 350 € (singur in camera cu baie proprie - in hotel de 4 stele)

  • Sporuri de noapte: 25 %

  • Spor Duminica: 50 %

  • Sarbatori legale: 100 %

  • Oferim asistenta permanenta in limba romana pe toata perioada contractului.

  • Oferim sprijin in deschiderea unui cont bancar, asigurare medicala, domiciliu – toate formalitatile cu institutille germane.

Cerinte:

  • Fiabilitate, simț al responsabilității și aspect bine îngrijit;

  • Flexibil, prietenos și rezistent;

  • Abilitati de lucru in echipa si comunicare;

  • Mod de lucru orientat către client și înțelegere tehnică;

  • Limba engleză - de preferința, germană constituie avantaj;

  • Obligatoriu: mașina personală;

  • Plăcerea de a conduce;

  • Permis de conducere clasa D/DE, carnet de conducător auto.

Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispozitie.

Cu consideratie,

Echipa Bohr.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 266911226