2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Arges
  6. Transport marfa - intern - Maracineni
Postat 07 mai 2024

Angajam Sofer ( ZARIS AUTOCOM SRL )

Salariu

3 000 - 3 300 lei

Localizare

Maracineni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 6CUI / CIF: RO8100650

Descriere

Cerințe:

Salariul se va stabili in urma interviului.

Condiții:

Programul de lucru intre 6-8 ore/zi

!!! SE POATE OFERI CAZARE GRATIS.

BENEFICII :

1. Prime si Cadouri de sarbatori ;

2. Salariu atractiv ;

3. Conditii excelente de munca plus program orar avantajos ;

4. Reduceri la produsele companiei ;

5. Colectiv profesional (echipa stabila, prietenoasa, pozitiva; valori comune cu cele ale organizatiei; relationare pozitiva cu superiorul).

Cautam seriozitate, stabilitate si perseverenta din partea potentialilor colaboratori.

Responsabilități:

Sc ZARIS AUTOCOM SRL, cel mai mare producator de produse de panificatie, patiserie si cofetarie din jud. Arges precum si judetele limitrofe, fiind prezent pe piata inca din anul 1996, situat cu sediul in loc. Maracineni.

AVANTAJELE, SARCINILE , RESPONSABILITATIILE se vor discuta la societate

Localitate

Maracineni,

Arges

Arges, Maracineni
ID: 253476224