2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Ploiesti
Postat Azi la 09:19

Angajam Sofer categoria C - intern

Salariu

3 150 - 3 600 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Permis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1

Companie cu activitate de productie, cu 27 ani experienta pe piata din Romania, angajeaza Sofer categoria C cu experienta, pentru fabrica de geam termoizolant din Ploiesti.

Cerinte:

Serios si punctual;

Atestat profesional (cerinta obligatorie);

Cunostinte de mecanica;

Eleganta si profesionalism in comportament si in comunicarea cu colegii si clientii.

Responsabilitati:

Transporta marfa in conditii de maxima siguranta; (Ploiesti- Bucuresti si imprejurimi)

Respecta timpii de condus si odihna;

Ingrijeste camionul.

Beneficii:

Program de lucru: de luni pana vineri 08:00 - 16:30

Bonuri de masa;

Salariul: 3150 net;

Contract de munca pe o perioada nedeterminata.

Prin transmiterea candidaturii dvs. pentru acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 252127193