2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Sibiu
  6. Transport marfa - intern - Sibiu
Postat 06 mai 2024

Angajam sofer categoria C

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: C

Angajam sofer (categoria C) cu atestat de marfa cu sau fara experienta pentru distributia de PAL melaminat, blaturi de bucatarie si acceosrii pentru mobilier in Sibiu.

Responsabilitati:

asigurarea transportului mărfurilor la clienți și între sediile companiei;

incasarea banilor de la clienti

Cerinte:

permis categoria C;

atesatat de marfal

abilități de a lucra atât în echipă cât și individual.

punctualitate

Beneficii:

- salariu motivant ;

bonuri de masă;

prime de sarbatori

ore suplimentare platite

- program :

8:00-17:00; Luni-Vineri

Descrierea companiei Firma este în activitate din anul 1992 și se ocupă cu distribuirea PAL-ului melaminat, MDF, blaturilor de bucătărie si a accesoriilor pentru mobilier.

Activitatea se va desfășura la sediul din Str. Stefan cel Mare, nr.199, Sibiu.

www.darel.ro

Detalii și CV la nr. de telefon 07******55

Te așteptăm în echipa noastră!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 257547895