2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 2
Postat 14 mai 2024

Angajam sofer categoria B

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 42138093

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane motivate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre din București în calitate de șofer.

Dacă ești o persoană organizată, dinamică și cu o experiență solidă în domeniul șofatului, atunci ai putea fi potrivitul nostru coleg!

Ce ne dorim de la tine:

Posesor de carnet de conducere categoria B;

Experiența ca șofer de minim 2 ani;

Cunoașterea detaliată a Bucureștiului este un mare avantaj;

Abilități de gestionare a actelor și documentelor;

Fără cazier judiciar.

Ce oferim:

Program stabil: de luni până vineri, între orele 08:00 și 16:00, cu o pauză de masă de 45 de minute;

Responsabilitate și autonomie în încărcarea și descărcarea produselor;

Respectarea strictă a termenelor de livrare și a rutei stabilite;

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de provocări;

Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional continuu.

Responsabilitățile tale vor include:

Încărcarea produselor în vehicul și asigurarea depozitării corecte a acestora;

Descărcarea mărfurilor la punctele de livrare desemnate;

Respectarea cu strictețe a planificării rutei și a timpilor de livrare;

Întocmirea corectă a documentelor necesare transportului;

Verificarea zilnică a stării vehiculului și a documentelor aferente;

Îndeplinirea sarcinilor administrative și a altor activități conform fișei postului.

Dacă ești o persoană comunicativă, care se descurcă bine în echipă și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, te așteptăm să aplici la acest post și să te alături echipei noastre!

Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail [adresa de e-mail] până la data de [data limită]. Te rugăm să menționezi în subiectul e-mailului „Aplicare Șofer - [numele tău]”.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență profesională captivantă și plină de oportunități!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 261384980