2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Apahida
Postat 23 mai 2024

Angajam Sef schimb/Stivuitorist Apahida

Localizare

Apahida

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Gebruder Weiss angajeaza Sef schimb/Stivuitorist

Program lucru:

Luni-Vineri :

2 schimburi : 05:30-14:00/ 13:30-22:00

Aveți experiență în domeniul depozitelor și asigurați desfășurarea în mod punctual a activităților dе transport dе către camioanele noastre

·        Dispuneți dе permis pentru manipularea stivuitorului, cunoștințe dе bază dе limba romana și vă face plăcere să lucrați cu echipamente tehnice (de exemplu, scanere manuale, utilaje).

Descrierea jobului:

--Descarca, plaseaza pe linii, aduce de pe linii si incarca marfurile

-Preia marfurile pe baza informatiilor disponibile prin scanarea documentelor de transport

-Plaseaza corect marfurile pe linii in conformitatea cu informatiile afisate pe ecranul scanerului

-Eticheteaza marfurile cu etcheta cu coduri de bate

-Verfica aplicarea corecta a etichetelor conform documentelor si/sau a informatiilor de pe colete, in cazul coletelor receptionate etichetate, inainte ca acestea sa fie exepediate

-Asigura fluxul de intrari-iesiri marfa conform regulilor interne si verifica orice iesire/intrare, predare marfa in raport cu documenrele de referinta

-Verifica situatia stocurilor si participa la realizarea inventarului

Beneficii:

-Contract de munca pe perioada nedeterminata

-Pachet salariu atractiv

- Echipament de lucru de calitate superioară

- Prime de sarbatori (Paste, Craciun, 8 Martie, 1 Iunie)

- Abonament de servicii medicale la Regina Maria

-Transport asigurat

Locatie : Parcul Industrial Nervia -Apahida, jud.Cluj

ID: 225149878Vizu

Localitate

Apahida,

Cluj

Cluj, Apahida
ID: 258832534