2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Prahova
  6. Alte domenii - Ploiesti
Oranjegroep
Postat Azi la 11:55

Angajam Schelar cu experienta in Olanda

Localizare

Ploiesti

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Descriere

DESCRIERE

Vrei să lucrezi in proiecte industriale , în Olanda ?

Alăturați-vă echipei noastre de Schelari Industriali !

Despre noi: Oranjegroep este un partener european care ofera posturi tehnice în construcții, industria (de proces) și tranziția energetică. Împreună cu rețeaua noastră internațională de profesioniști, lucrăm la cele mai dificile proiecte și în cele mai frumoase locații din domeniul construcțiilor, electrotehnicii și instrumentației, ingineriei mecanice, schelelor, izolațiilor, acoperirilor și tranziției energetice în toată Europa.

Post : Schelar Industrial ( Montator )

Locatie : multiple locatii din Olanda

Responsabilitățile dvs. vor include:

Studierea Planurilor și a Specificațiilor: Interpretarea planurilor, schițelor și a altor documente tehnice pentru a înțelege cerințele proiectului și a determina tipul, dimensiunea și configurația schelelor necesare.

Selectarea și Pregătirea Materialelor: Alegerea materialelor adecvate pentru construcția schelelor, precum și pregătirea acestora prin tăiere, sudură, îndoire sau alte metode de prelucrare, în funcție de necesități.

Asamblarea Schelelor: Asamblarea și montarea schelelor și a structurilor temporare conform planurilor și specificațiilor, asigurându-se că acestea sunt stabile, sigure și conforme cu normele de siguranță.

Instalarea Echipamentelor de Siguranță: Montarea și instalarea echipamentelor de siguranță, cum ar fi balustradele, gardurile de protecție și dispozitivele anti-alunecare, pentru a asigura siguranța lucrătorilor și a personalului din jur.

Verificarea și Testarea: Inspectarea și testarea schelelor pentru a asigura integritatea structurală și siguranța acestora înainte de utilizare, și remedierea oricăror probleme sau defecțiuni identificate.

Demontarea și Îndepărtarea: Demontarea și îndepărtarea schelelor după finalizarea proiectului sau a lucrărilor, asigurându-se că acest lucru se face în condiții de siguranță și conform normelor de mediu.

Cerinte :

Experineta in domeniul Industrial este necesara , min 3 ani

Abilitate de a lucra individual

Permis de conducere , constituie un avantaj

Limba engleza nivel B1 este necesar

Certificări preferate:

VCA

BSN

Dnv A / DNV B , constituie un avantaj

Oferim :

Garantam 40 ore de munca pe saptamana

Cazare ( camera individuala )

Masina de servici

Plata saptamana cu salarizare personalizata in functie de calificare si experienta

Persoanele interesate o pot contacta pe Andreea telefonic sau what up :

Schele, Izolatii, Vopsitorie, Infra : Andreea +31 645 34 56 90

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269735392