2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Vrancea
  6. Personal necalificat - Focsani
Postat 17 mai 2024

Angajam responsabil resurse umane si facturare

Salariu

4 000 - 5 500 lei

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

ANGAJAM

RESPONSABIL RESURSE UMANE SI FACTURARE

Candidatul Ideal

- Persoana organizata, cu experienta in domeniul resurselor umane si conexe;. - Cunostinte solide de operare PC / REVISAL / calcul de salarii ( cunoasterea programului Saga reprezinta un avantaj ) / legislatia in vigoare;

- Buna cunoastere si intelegere a proceselor legate de resurse umane;

 Descrierea jobului

-Administrare personal: dosare personal; intocmire contracte individuale de munca, fise post, acte aditionale, decizii desfacere contracte munca, procedura de cercetare disciplinara prealabila, etc, intocmire adeverinte diverse, note de lichidare angajati,etc, - Transmiterea, corectă și la termen, a datelor în REVISAL referitoare la noile contracte individuale de munca, modificarile din actele aditionale, suspendarile de activitate, detasare, corectiile si incetarea activitatii;

- Asigură păstrarea, arhivarea electronica si fizica şi siguranţa documentelor la nivelul biroului precum şi confidenţialitatea datelor şi informaţiilor,

-Emite facturi lunare aferente tranzactiilor economice

- Urmareste expirarea documenteloz/avizelor

-Tine evidenta facturilor scadente

 Descrierea companiei

Grup de societati ce activeaza in domeniul transportului international de marfuri, logistica si agentie de munca temporara cu sedii in Romania si Italia.

 CV la adresa de mail: eduard()worenco.com

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 270388654