2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Timis
  6. Personal necalificat - Timisoara
Postat 17 mai 2024

Angajam responsabil mentenanta

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14576730

Building Developers si Emerald Company cauta sa isi mareasca echipa cu un responsabil pe partea de mentenanta. Salariul este foarte atractiv, tichete de masa incluse si totodata si masina de lucru. Toate celelalte detalii necesare se discuta in cadrul unui interviu.

Responsabilitati specifice :

• Monitorizarea planului de mentenanță;

• Întocmirea și centralizarea rapoartelor la nivelul departamentului mentenanță;

• Întocmirea de documente justificative pentru proiectele de mentenanță;

• Gestionarea contractelor cu furnizorii externi care intervin pentru lucrări de mentenanță, pentru puneri în funcțiune a echipamentelor și intervenții la instalațiile generale;

• Asigurarea proceselor de întreținere și reparație;

• Comenzi servicii de mentenanță externe;

• Recepția serviciilor externe de mentenanță;

• Realizează orice alta sarcină trasată de conducerea unității care are legătura cu procesul de producție;

• Execută și alte atribuții dispuse de conducerea unității.

• Responsabil de organizarea si executia activitatilor de reparatii si intretinere ale instalatiilor, echipamentelor si facilitatilor companiei;

• Asigura declararea corecta a consumului echipamentelor de lucru.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270282337