2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 16 mai 2024

Angajam Reprezentant Vanzari

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO27666605

SC Alereb SRL, importator si distribuitor de aparaturi si consumabile medicale si stomatologice, cautam coleg/colega pe postul de Reprezentant Vanzari.

Cerinte:

·         Studii medii/superioare;

·         Minim 2 ani de experienta intr-un post de agent/reprezentant de vanzari;

·         Siguranta de sine;

·         Putere de convingere;

·         Insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;

·         Responsabilitate, constiinciozitate;

·         Abilitati de comunicare si negociere;

·         Prezenta dinamica, initiativa;

·         Seriozitate, punctualitate, flexibilitate;

·         Permis de conducere categoria B, de minim 2 ani

Descrierea jobului:

·         Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe judetul Bihor;

·         Identificarea de noi clienti si cresterea cotei de piata pentru aparatura si consumabile stomatologice;

·         Acorda consultanta, finalizeaza vanzarea si mentine legatura;

·         Isi insuseste cunostiinte detaliate a gamei de aparaturi si consumabile stomatologice comercializate de companie;

·         Emite facturile catre client si urmareste incasarile in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre client;

·         Respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte;

·         Promoveaza buna imagine a companiei si a produselor si serviciilor comercializate prin mijloace online si offline;

Beneficii:

·         Pachet salarial atractiv;

·         Bonusuri in functie de realizari;

·         Full time job;

Aplica prin OLX si alatura-te echipei noastre.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270014416