2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Mamaia
Postat 21 mai 2024

Angajam Receptioner Permanent

Salariu

4 000 - 4 100 lei

Localizare

Mamaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4

Daca aveti o pasiune pentru industria ospitalitatii si va doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica, profesionista, la cel mai inalt nivel de performanta si servicii hoteliere, atunci aceasta este o oportunitate excelenta pentru dumneavoastra.

Cerinte:

• Studii medii/superioare

• Cunoasterea temeinica a limbii engleze (scris si vorbit)

• Disponibilitatea de a lucra in ture

• Competente digitale de operare in MS Office. Experienta de lucru in sistemul Opera Front Office sau al altui soft hotelier ar constitui un avantaj

• Atitudine pozitivă, orientată catre client, capacitate de organizare si planificare

• Demonstreaza abilitati excelente de comunicare, ospitalitate si lucru in echipa

• Excelente aptitudini analitice si de rezolvare a problemelor

Responsabilitati:

• Primirea si abordarea oaspetilor intr-o maniera calduroasa si profesionista, oferindu-le o experienta unica și memorabila pe timpul sederii lor la hotel.

• Efectuarea procesului de check-in și check-out intr-un mod corect, inclusiv gestionarea formalitatilor legate de rezervari, eliberarea cheilor și colectarea informatiilor necesare.

• Maximizarea gradului de ocupare a camerelor și utilizați tehnici de up-selling pentru a promova serviciile și facilitățile hoteliere

• Raspunderea prompta și eficienta la cererile și solicitarile clientilor, asigurandu-ne ca toate nevoile lor sunt satisfacute.

• Colaborarea stransa cu celelalte departamente ale hotelului pentru a asigura o comunicare eficientă și un flux de informații corespunzător.

• Respectarea regulilor de securitate ale hotelului, a reglementarilor împotriva incendiilor și toate cerintele legale în materie de sănătate și siguranta publica

Beneficii :

• Salariu net 3200 lei

• Tichete de masa 600 lei

• Se deconteaza transportul in baza bonului fiscal

• Siguranta unui loc de munca permanent, pe toata durata anului

• Program flexibil de lucru, in ture de 8 ore

• Oportunitatea de a lucra într-un hotel de 5 stele, la cel mai inalt nivel de ospitalitate

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarun 07******73

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 270535537