2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Dambovita
  6. Personal necalificat - Dimoiu
Postat 08 mai 2024

Angajăm Personal Necalificat pentru Sortarea Deșeurilor Reciclabile

Salariu

2 000 - 2 001 lei

Localizare

Dimoiu

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4

Descrierea Companiei: Suntem o companie dedicată sustenabilității și inovației în industria reciclării, angajată să protejeze mediul prin reciclarea eficientă a deșeurilor.

Locație: Dimoiu judetul Dambovita

Descrierea Postului: Suntem în căutarea a 4 persoane motivate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de sortare și reciclare. Candidații ideali sunt cei care pot lucra eficient într-un mediu dinamic și care locuiesc in zona orasului TARGOVISTE Dambovita

Responsabilități Principale:

Sortarea deșeurilor reciclabile conform instrucțiunilor primite;

Operarea echipamentelor de sortare sub supravegherea directă a supervisorilor;

Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru;

Respectarea strictă a normelor de sănătate și securitate în muncă.

Cerințe:

Capacitatea de a lucra în picioare pentru perioade lungi de timp;

Atenție la detalii și capacitatea de a urma instrucțiuni clare;

Nu este necesară experiența anterioară în domeniu.

Oferim:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată după perioada de probă;

Salariu competitiv și beneficii conforme cu angajamentul și performanța;

Mediu de lucru sigur

Ore suplimentare platite cu 100%

Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la numărul de telefon 07******08 pentru mai multe informații.

Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să vă alăturați echipei noastre

Localitate

Dimoiu,

Dambovita

Dambovita, Dimoiu
ID: 269937773