2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Cluj
  6. Personal curatenie si cameristi - Cluj-Napoca
Postat 13 mai 2024

Cofetar Talentat Căutat!

Salariu

3 000 - 3 300 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO41822270

Descriere

Locație: str. Parcul Feroviarilor nr. 3

Program: 8 ore/zi, de marti până sâmbătă

Descrierea Postului: Suntem în căutarea unui cofetar pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul ACADEEA! Dacă aveți o pasiune pentru dulciuri, o mână sigură și un ochi atent la detalii, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Responsabilitățile includ:

  • Pregătirea diferitelor tipuri de prăjituri, prăjituri, torturi și alte produse de patiserie conform standardelor noastre de calitate.

  • Decorarea produselor de cofetărie folosind tehnici creative și abilități artistice.

  • Asigurarea că toate produsele sunt prezentate într-un mod atrăgător și profesional.

  • Menținerea standardelor stricte de igienă și siguranță alimentară în timpul procesului de producție.

  • Lucrul în echipă cu colegii pentru a asigura o experiență plăcută și consistentă pentru clienți.

Calificările ideale includ:

  • Experiență anterioară într-un mediu similar de lucru, cu o expertiză în prepararea și decorarea prăjiturilor.

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.

  • Atitudine proactivă și atenție la detalii pentru a asigura calitatea produselor noastre.

  • Capacitatea de a lucra flexibil, inclusiv în weekenduri și sărbători, conform nevoilor afacerii.

Dacă sunteți pasionat de arta cofetăriei și sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe dinamice și creative, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scurtă scrisoare de intenție pe whatsapp - 07******25. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

07******25

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270203781