2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dambovita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Targoviste
Postat 17 mai 2024

Angajam personal

Localizare

Targoviste

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Anunț de angajare:

Poziții disponibile: Brutar și Casier

Căutăm persoane motivate și pasionate pentru a se alătura echipei noastre din domeniul panificației și vânzării.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul brutăriei sau vânzărilor (pentru poziția de brutar se preferă experiența în pregătirea produselor de panificație)

- Capacitatea de a lucra în echipă

- Atitudine pozitivă și orientare către clienți

Responsabilități:

- Pregătirea și coacerea produselor de panificație (pentru poziția de brutar)

- Întâmpinarea și servirea clienților cu promptitudine și amabilitate (pentru poziția de casier)

- Gestionarea încasărilor și a tranzacțiilor cu clienții (pentru poziția de casier)

Beneficii:

- Salariu competitiv și motivant

- Mediu de lucru plăcut și dinamic

- Oportunități de dezvoltare profesională

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa TARGOVISTE, STR. T VLADIMIRESCU, NR. 126, la ,,Brutaria cu Maia" visavi de ,,Regal" sau să ne contactezi la numărul de telefon 07******80

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 266142049