2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Ovidiu
Postat 26 mai 2024

Angajam persoana curatenie cladire birouri

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Ovidiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 16014533

Căutăm o persoană dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Femeie de serviciu.

Responsabilități:

Curățarea și întreținerea spațiilor cladirii de birouri (cladire cu un etaj) și a zonelor de lucru din exterior (spatii verzi in afara cladirii, bai exterior) conform cerintelor noastre.

Colaborarea cu echipa pentru a asigura un mediu de lucru sigur și plăcut pentru toți angajații și vizitatorii.

Respectarea regulilor de igienă și securitate în conformitate cu normele în vigoare.

Experiență anterioară în domeniul curățeniei reprezintă un avantaj.

Localitate

Ovidiu,

Constanta

Constanta, Ovidiu
ID: 270242694