2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Suceava
  6. Operatori productie, confectioneri - Vatra Dornei
COCA COLA HBC
Postat 13 mai 2024

Angajam Operator Productie – Linii Automatizate – Poiana Negrii

Localizare

Vatra Dornei

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Vei crește odată cu noi - la scară mare, cu impact dincolo de ce îți poți imagina. Te vei ocupa de ce știi tu mai bine, aplicând etapele procesului tehnologic.

RESPONSABILITĂȚILE-CHEIE:

  • Vei participa la fazele procesului tehnologic specific ariei tale de responsabilitate;

  • Vei urmări buna funcționare a echipamentelor și vei asigura desfășurarea continuă a procesului de producție;

  • Vei asigura ordinea și disciplina la locul de muncă;

  • Vei asigura aprovizionarea optimă cu materiile prime necesare;

  • Vei realiza împreună cu echipa de intervenție depanarea cât mai rapidă a oricărei defecțiuni;

  • Vei realiza operațiile de întreținere preventivă asignate;

  • Vei asigura încadrarea produsului în standardele de calitate;

  • Vei consemna și raporta toate evenimentele care au dus la oprirea utilajelor sau a liniei de îmbuteliere din aria ta de responsabilitate, precum și actiunile corective la care ai luat parte;

  • Vei susține funcționarea liniei prin operarea manuală în cazul defectării unui utilaj care poate fi înlocuit cu acțiunea concentrată a mai multor operatori;

TE RECUNOȘTI ÎN DESCRIEREA DE MAI JOS?

  • Ai terminat un liceu profil tehnic/ profesională;

  • Ai experiență într-o funcție similară în industria alimentară;

  • Ai cunoștințe tehnice de bază în domeniul mecanic/electric/producției industriale / echipamente automatizate;

  • Ești orientat/a spre obtinere de rezultate si perseverenta;

  • Ai abilități de planificare si organizare;

Aplica, si vei gasi la Coca Cola HBC:

  • Salariu atractiv

  • Spor de noapte + weekend

  • Tichete de masa

  • Ajutoare financiare pentru diverse evenimente (casatorie, nastere copil, deces)

  • Bonus lunar de performanta

  • Prima/ tichete de vacanta

  • Prima de Paste + Craciun

  • Cota lunara de produs + cota evenimente speciale + cota sarbatori, cota zi nastere

  • Transport gratuit

  • Abonament medical pentru tine si familia ta

  • Asigurare de viata si de accident

  • Zi libera platita pentru ziua de nastere

  • Bonus pentru recomandarea unui/ unei coleg/a

  • Instruire prin programul dedicate de dezvoltare – Academia Supply Chain

Localitate

Vatra Dornei,

Suceava

Suceava, Vatra Dornei
ID: 269658274