2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Mures
  6. Personal necalificat - Targu-Mures
Postat 19 mai 2024

Angajam Operator procesare Text si Imagine

Salariu

2 079 - 2 600 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 5

Companie multinationala franceza, specializata in procesarea documentelor marilor companii, banci, institutii, cauta sa angajeze operatori procesare documente pentru punctul de lucru din Targu Mures, complex Weekend.

Cerinte:

  • cunoştinţe operare PC- nivel mediu;

  • seriozitate, atenție sporită la detalii si capacitate de analiza;

  • respectarea termenelor de predare și organizare eficientă;

  • capacitate de lucru în echipă;

Descrierea jobului:

  • procesarea si asigurarea calității materialelor text;

  • urmarirea fluxului de materiale si respectarea termenelor de livrare;

  • program de 8 ore, la birou, de luni pana vineri, cu ora de incepere a programului flexibila (intre 7-10) si pauze flexibile.

Beneficii:

  • contract pe durata nedeterminata;

  • formare la locul de munca;

  • bonusuri lunare de performantă;

  • pachet beneficii UP (460 RON lunar)

  • asigurare medicala privata la Regina Maria. Posibilitatea de a adauga membri de familie platind un tarif preferential;

  • mediu de lucru placut, prime de recomandare, cafea la discretie.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 250996164