2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Alba
  6. Operatori productie, confectioneri - Alba Iulia
Postat Azi la 06:04

Angajam Operator la masini cu comanda numerica - relocare

Salariu

15 000 - 15 001 lei

Localizare

Alba Iulia

Descriere

Beneficii:

  • Salariu NET de pana la 15.000 lei (bonusuri incluse), in functie de realizari

  • Contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata, perioada de proba 3 luni;

  • Asigurare decontare cheltuieli de transport pe distante scurte;

  • Cazare asigurata pentru persoanele care se relocheaza (transport asigurat intre unitatea de cazare si fabrica);

  • Un mediu de lucru dinamic și suportiv, cu oportunități de dezvoltare profesională

  • Formare profesională continuă pentru a menține standardele de competență și calitate ale companiei

Candidatul Ideal

  • Disponibilitate pentru relocare.

  • Obligatoriu studii medii (diploma de bacalaureat) sau calificare profesională într-un domeniu tehnic.

  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (inclusiv sambata si duminica).

  • Disponibilitate pentru program de 12 ore/schimb.

  • Experienta de lucru pe masini cu comanda electronica.

  • Cunoștințe de bază despre mașini și instrumente de producție

  • Capacitatea de a citi și interpreta documente tehnice (desene, scheme și manuale de operare).

  • Experiență anterioară, într-un rol similar, în producția de conductori electrici, reprezinta avantaj

  • Rezistenta la efort fizic si stres, flexibilitate, adaptabilitate la schimbari

  • Atenție la detalii și un nivel înalt de precizie

  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

  • Seriozitate, harnicie, onestitate

  • Apt din punct de vedere fizic pentru a desfasura munca de noapte

Descrierea jobului

Responsabil pentru operarea eficientă a mașinilor și echipamentelor de producție, asigurând calitatea produselor fabricate și respectând normele de siguranță și procedurile operaționale standard.

  •  Operarea mașinilor și echipamentelor de producție in conformitate cu instrucțiunile de lucru și specificațiile tehnice.

  • Monitorizarea proceselor de producție pentru a asigura calitatea produselor și identificarea oricăror abateri de la standardele de producție.

  • Efectuarea ajustărilor necesare echipamentelor pentru a îmbunătăți eficiența și calitatea producției.

  • Întreținerea regulată a mașinilor și echipamentelor, inclusiv curățarea acestora.

  • Înregistrarea datelor de producție și raportarea oricăror probleme tehnice supervizorului.

  • Respectarea strictă a normelor de siguranță și sănătate în muncă, precum și a procedurilor de calitate și mediu.

  • Colaborarea cu colegii și alte departamente pentru a îmbunătăți continuu procesele de producție.

Asteptam candidaturile dvs. la adresa: resurse_umane[A rond]nrg-cables.com

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 270377425