2. Locuri de munca
  3. Arges
  4. Pitesti
Postat 28 mai 2024

Angajăm operator facturare

Localizare

Pitesti

Descriere

SC Standard Mondopan Group SRL angajeaza operator facturare

Candidatul Ideal

  • Abilitati dе comunicare, rezolvarea problemelor, organizare, planificare, lucru in echipa; Persoana adaptabila, capabila sa-si insuseasca cunostinte noi; Operare PC,cunostinte de contabilitate primara; Seriozitate si atentie la detalii.

Responsabilitati

  • Intocmirea facturilor si avizelor de expeditie pentru livrarile de marfa; Prelucreaza comenzile clientilor; Raspunde de intocmirea corecta a documentelor precum si de gestionarea acestora; Program de lucru - in ture 12-24; 12-48.

Beneficii

Salariu motivant- acordare facilitati salariale suplimentare specifice industriei alimentara

Mediu de lucru stabil

Contract pe perioada nedeterminata;

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra, contactati-ne telefonic la nr. de tel. 07******14 sau la sediul nostru mun. Pitești, str. Calea Câmpulung, nr 48 G, jud. Argeș.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 245762275