2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 4
Conex Distribution
Postat Azi la 08:00

Angajam sofer distributie (piese auto)

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

DESCRIERE

SC CONEX DISTRIBUTION SA angajeaza personal in cadrul Depozitului Punct de lucru Bucuresti.

Compania este infiintata in anul 2003 si are ca domeniu de activitate distributia de piese auto si consumabile pentru autoturisme.

Responsabilitati:

Livrarea marfii (piese auto) la sediul clientilor;

Preluare retururi;

Respectarea traseelor si graficelor de livrare stabilite de superiorul ierarhic;

Incasarea de la clienti a contravalorii produselor livrate si depunerea sumelor la banca;

Cerinte:

- Posesor permis de conducere categoria B, minim 2 ani experienta ;

- Abilitati de comunicare si relationare;

- Abilitati de organizare;

- Seriozitate si responsabilitate

Beneficii:

- Salariu motivant (2700-300 lei net/ luna)

- Bonuri de masa de 40 lei zi

- Bonus de performanta

- Abonament medical, Clinica Medlife

- Zi libera de ziua de nastere

- Masina de serviciu serveste transportului spre domiciliu

- Mediu de lucru motivant si posibilitatea dezvoltarii profesionale

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 240148034